KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11096331
nr 1109 6331
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 133/310, signerad, -58, motivet: 37x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:24:48
300 kr
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén